Sākums Ambulatorie pakalpojumi Ambulatorā fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļa

Ambulatorā fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļa

Slimnīcas Ambulatorā fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļa atrodas 1. stāvā. Tā ir vienīgā tik plaša šī profila nodaļa Kurzemē. Fizikālā terapija un rehabilitācija sniedz labus rezultātus kustību, neiroloģisku, kardioloģisku, pulmonoloģisku, reimatoloģisku, ginekoloģisku u. c. saslimšanu ārstēšanā. Ņemot vērā pacienta saslimšanu, vecumu un individuālās īpatnības, nodaļas personāls katram pacientam piedāvā individuālu ārstēšanas plānu, piemērojot katra veselības stāvoklim atbilstošākās procedūras. Turklāt pacientu ārstniecībā plaši tiek pielietotas minerālūdens, ko iegūst no dziļurbuma bijušās sanatorijas "Liepāja" teritorijā, ir unikāls ar to, ka ir viskoncentrētākais minerālūdens, ko iegūst Latvijā, un nekur citur tāds nav sastopams.

Pierakstīties pie speciālistiem var slimnīcas mājas lapā www.liepajasslimnica.lv (e-pieraksts), vai personīgi nodaļas reģistratūrā (1.stāvā), vai pa tālr.: 63403246, mob.tālr.: 29462554 katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 16.00.

Bērniem līdz 18 gadu vecumam ar ģimenes ārsta vai speciālista nosūtījumu fizikālās procedūras (izņemot ūdens un dūņu terapiju) ir bez maksas. Pieaugušajiem – maksas pakalpojums.

Piedāvājam arī skaistumkopšanas procedūras ķermenim - organismu relaksējošas un imunitāti stimulējošas procedūras, dažāda veida masāžas, siltuma procedūras, ūdens procedūras, ārstnieciskās vannas ar Liepājas minerālūdeni. Svara samazināšanai un celulīta mazināšanai piedāvājam ūdens procedūras, masāža un dūņu aplikācijas.

Pieejamie pakalpojumi:

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta konsultācija

Fizioterapija

Ergoterapija