Sākums Stacionārie pakalpojumi Stacionārās nodaļas Stacionārā rehabilitācijas nodaļa

Stacionārā rehabilitācijas nodaļa

Stacionārā rehabilitācijas nodaļa atrodas 9.stāvā. Fizikālā terapija un rehabilitācija sniedz labus rezultātus kustību, neiroloģisku, kardioloģisku, pulmonoloģisku, reimatoloģisku, ginekoloģisku u. c. saslimšanu ārstēšanā. Ņemot vērā pacienta saslimšanu, vecumu un individuālās īpatnības, nodaļas personāls katram pacientam piedāvā individuālu ārstēšanas plānu, piemērojot katra veselības stāvoklim atbilstošākās procedūras.

Nodaļā sniedz šādus pakalpojumus:

- subakūtās medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumi ar mērenu intensitāti (2-3h/dienā) vai augstu intensitāti (3-4h/dienā), kuru mērķis ir komplikāciju profilakse, funkcionēšanas traucējumu mazināšana vai stabilizēšana, personām laika periodā līdz sešiem mēnešiem no akūtās ārstēšanas epizodes.

- ilgtermiņa rehabilitācijas pakalpojumi/dinamiskā novērošana ar mērenu intensitāti (2-3h/dienā) vai augstu intensitāti (3-4h/dienā), kuru mērķis ir ilgtermiņa rehabilitācijas īstenošana personām ar hroniskiem funkcionēšanas traucējumiem un augstu komplikāciju un funkcionālā stāvokļa pasliktināšanās risku laika periodā sākot no 6 mēnešiem no akūtās ārstēšanas epizodes.