Sākums Stacionārie pakalpojumi Stacionārās nodaļas Ķīmijterapijas, hematoloģijas un paliatīvās aprūpes nodaļa

Ķīmijterapijas, hematoloģijas un paliatīvās aprūpes nodaļa

Nodaļa atrodas 8. stāvā. Tajā tiek veikta ķīmijterapija onkoloģiskiem un hematoloģiskiem pacientiem. Nodaļā ir gan stacionāra gultas, gan Dienas stacionāra gultas, kur pacienti saņem ķīmijterapiju un vakarā pēc terapijas dodas mājās. Stacionārā pēc veselības stāvokļa stabilizācijas, pacienti tiek izrakstīti mājās ģimenes ārsta uzraudzībā vai piedāvāta mājas aprūpe, vai līdz 10 dienām atrašanās Aprūpes nodaļā.

Pacienti nodaļā tiek uzņemti pēc onkologa-ķīmijterapeita vai hematologa konsultācijām. Pierakstīties pie speciālistiem var Ambulatorās veselības aprūpes daļas reģistratūrā personīgi, vai pa tālruni: 63403231 katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 16.00, vai slimnīcas mājas lapā www.liepajasslimnīca.lv (e-pieraksts).